Hali hazırda türünün ilk ve tek örneği olan, İstanbul’un merkezindeki oyun ve etkinlik alanı ame On’u işletiyoruz. Proje fikrinin ortaya çıkışından itibaren tüm fonlama, Lenovo ve Microsoft gibi sponsorların bulunması ile alanın inşaatını bizzat Link İletişim üstlendi. Mayıs 2018’den bu yana 22,000’in üzerinde ziyaretçinin adım attığı Game On, 300’ün üzerinde turnuva düzenledi ve 100’ün üzerinde etkinliğe ev sahipliği yaptı. Kendi turnuvalarını organize eden Game On’da oyun şirketlerinin turnuvaları, oyun ve ürün lansmanları, basın toplantıları, paneller, seminerler, canlı yayınlar ve daha birçok farklı etkinlik gerçekleşti.

Link İletişim aynı zamanda 2015’ten bu yana Beşiktaş Esports’un tüm yönetimini sağlıyor. Şu an 4 farklı ülkede 8 farklı takım ile mücadele eden Beşiktaş Esports, global başarılar için yarışıyor. Beşiktaş için geliştirdiğimiz ve uygulamaya koyduğumuz yurtdışına açılım stratejisi çerçevesinde uluslararası turnuvalarda kendimizi gösterirken, kadın takımlarımızla esporun öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Bunlar haricinde Link bünyesinde espor danışmanlığı, indoor & outdoor etkinlik planlama ve organizasyonu, sosyal media yönetimi ve sponsorluk yönetimi gibi farklı alanlarda da tecrübeli personelimizle çalışmalarımızı sürdürüyor, güçlü partnerlerimizle oyun yazılımı ve programlama eğitimleri veriyoruz.